Oferta warsztatów dla rodziców

 • Wychowanie dziecka to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli… ~ Janusz Korczak

Teoretycznie rodzicem stajesz się w dniu narodzin swojego dziecka. W praktyce rodzicielstwo, to codzienna nauka i ciągła praca. Praca nad sobą, nad własnymi reakcjami, nad relacją z dzieckiem... Praca, która nigdy się nie kończy, bo z każdym dniem ten mały człowiek się zmienia i czyni milowe kroki w rozwoju.

Gdy Twoja rodzina powiększa się o kolejnego małego berbecia, może Ci się wydawać, że już wszystko wiesz. Wtedy okazuje się, że drugie dziecko jest zupełnie inne niż pierwsze, a trzecie zupełnie różne od dwóch pozostałych.

Bycie rodzicem to jedno z najtrudniejszych i najbardziej odpowiedzialnych zadań z jakim przyjdzie Ci się w życiu zmierzyć. To od Ciebie zależy dzień dzisiejszy i przyszłość małego człowieka.

Masz wątpliwości czy postępujesz właściwie? Chcesz wiedzieć jak zbudować silną i trwałą wieź ze swoim dzieckiem?

Skorzystaj z oferty naszych warsztatów. Dzięki udziałowi w szkoleniach uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, spotkasz ludzi, którym - podobnie jak Tobie, leży na sercu szczęśliwa przyszłość dziecka, będziesz mógł skonsultować się ze specjalistą, wymienić doświadczeniami z innymi rodzicami.

  • Warsztaty nie wykłady

   Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów i oparte są na dialogu z uczestnikami, a program dopasowywany jest do potrzeb każdej grupy.

  • Rodzicielstwo Bliskości

   Zajęcia oparte są na filozofii Rodzicielstwa Bliskości, której podstawą jest tworzenie bliskiej i ciepłej relacji z dzieckiem oraz reagowanie na jego potrzeby.

  • Porozumienie Bez Przemocy

   Programy szkoleń zawierają elementy NVC, która jest metodą komunikacji umożliwiającą szczerą i empatyczną rozmowę opartą na języku serca.

  • 0-18 lat

   Nasze warsztaty skierowane są do rodziców dzieci w każdym wieku. Bo wierzymy, że rodzicielstwo, to nieustanna nauka i doskonalenie samego siebie.

 • Akademia Rodzica

  Szkoła dla Rodziców i Wychowawców
  Warsztaty dla rodziców wspierające ich w trudnej i odpowiedzialnej roli rodzica-wychowawcy.
 • Warsztaty Umiejętności Wychowawczych

  Skrócona, weekendowa wersja Akademii Rodzica
  Autorski program szkolenia opracowany w oparciu o elementy programów "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców", "Porozumienie bez Przemocy" i "Klucz do Uczenia się".
 • Blog

  Baza wiedzy dla rodziców i nauczycieli w duchu Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Przemocy
 • Pozostałe wpisy